řidítka PRO-BAR 28.6mm MX-GP CHIODI 06 REPLICA černá

řidítka PRO-BAR 28.6mm MX-GP CHIODI 06 REPLICA černá
Cena s DPH s DPH2 120 Kč
Cena bez DPH1 752 Kč
Tento produkt nelze zakoupit
Cena po registraci: 2 078 Kč včetně DPH
Dostupnost:
Dočasně nelze objednávat, předpoklad do 30.5.2024
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Kód0303326
PNWD*9004*014
VýrobceWRP
Záruka24 měsíců
Produkt nebyl hodnocen
Popis
PRO-BAR nadměrná řidítka jsou vyrobeny z ultra pevného a lehkého hliníku 7075-T6, v patentované konstrukci Taper - Wall. Řidítka mají eloxovanou povrchovou úpravu, rubování v oblasti uchycení, aby se zabránilo klouzání gripu a laserem leptanou poziční mřížku. Dodávají se s chráničem.
     
Podrobnosti:
- Vyrobeno z ultra pevného a lehkého hliníku 7075-T6
- Patentovaná konstrukce Taper - Wall
- Průměr 28,6 mm
- Eloxovaná povrchová úprava
- Laserem leptaná poziční mřížka
- Hrubší povrch v oblasti uchycení, aby se zabránilo klouzání gripu
- Včetně chrániče

Od svého uvedení v roce 1999 nabízí WRP řadu vysoce kvalitních technických produktů pro motocykly a čtyřkolky. Ve skutečnosti více než 40 let jezdeckých zkušeností pracovníků výzkumu a vývoje Wind Trading Group bylo nesmírně rozhodující pro rozvoj prosperující budoucnosti WRP.

Značka WRP se opírá o dva faktory:
Silný sponzorský program, který podporuje nejlepší jezdce v závodech.
A intenzivní testování na trati, které optimalizuje výkon produktů používaných špičkovými jezdci a špičkovými soutěžícími týmy během motocyklových závodů ve světě.

Značka WRP je jak na mistrovství světa FIM MotoGP, Superbike, Supersport, Motocross, Enduro, Freestyle MX, Supermoto a Rally, stejně tak v Americkém AMA Supercross a Motocross.
Od roku 1999 je WRP podporován týmy, MotoGP Honda LCR, KR Kenny Roberts, Moto2. Týmy Interwetten, Speed Up, J1R, Italtrans, Kiefer a SAG, týmy Superbike BMW Italia a Aprilia Pata, Motocross Teams Yamaha Factory Rinaldi, Pro Circuit Kawasaki, CLS Kawasaki, Kemea Yamaha, Husqvarna Ricci Factory, Silver Action KTM a Sarholz KTM, Enduro Team Husqvarna Azzalin Factory.
Tovární týmy Supermoto Honda, Husqvarna, KTM a Suzuki a více než 100 hvězd Grand Prix, které vyhráli více než 30 mistrovství světa FIM a USA AMA.
barvačerná
VýrobceWRP