Vítáme vás na stránkách motoshopu MOTODRIVE. V našem rozsáhlém sortimentu naleznete nejen motokrosové a silniční oblečení, ale také doplňky té nejvyšší kvality od předních světových značek. Motokrosové oblečení ("MX oblečení") nabízíme v řadě kategorií - můžete si u nás pořídit motokrosové boty, motokrosové dresy, brýle, helmy - přilby, rukavice, kalhoty, chrániče, bundy, pláštěnky, ponožky i oblečení pro volný čas. Veškeré motokrosové a silniční  oblečení si můžete osobně vyzkoušet v naší prodejně v Lípě nad Orlicí.

Nabízíme také pneumatiky a náhradní díly na motokrosové a silniční motocykly a další příslušenství.

Ať už sháníte náhradní díly, boty, dresy, přilby, rukavice či další oblečení, obraťte se na nás, rádi vám s výběrem poradíme a pomůžeme vám vybrat dle vašich představ.

Prodejem motodílů, oblečení, doplňků a všeho co k motocyklům patří se zabýváme od roku 2002. Široký sortiment zboží je z větší části zaměřen na motokros a enduro. V současné době začínáme rozšiřovat i nabídku pro silniční motocykly. Do e-shopu denně doplňujeme nové zboží, aby byla nabídka pro Vás co nejširší a každý si vybral.

Výhodou našeho e-shopu je možnost osobního odběru zboží přímo na prodejně MOTODRIVE v Lípě nad Orlicí, kde jsme pro vás každý všední den. Zboží si musíte samozřejmě nejprve objednat s osobním odběrem na prodejně a my ho proi Vás připravíme.Ceny, případné slevové akce a podobně platí pouze pro tento e-shop. Nově možnost platby kartou.

Děkujeme za návštěvu našich stránek a přejeme příjemné nakupování. Pokud požadované zboží nenajdete v E-Shopu napište na motodrive@seznam.cz nebo zavolejte na +420 602 462 011. Pokud se nedovoláte, věnujeme se zákazníkům na prodejně.

NEJSME POUZE E-SHOP S OBRÁZKY, ALE KAMENNÝ OBCHOD PLNÝ ZBOŽÍ

KAMENNÁ PRODEJNA SLOUŽÍ JAKO VÝDEJNÍ MÍSTO E-SHOPU.

Skladová dostupnost e-shopu není shodná se skladovou dostupností v kamenné prodejně!!!