Ventily sací nerezové Honda CRF450X-sada_PROX

-20 %
Akce
Ventily sací nerezové Honda CRF450X-sada_PROX
Vyberte variantu
běžná s DPH3 299 Kč
Ušetříte660 Kč 20 %
Cena s DPH s DPH2 639 Kč
Cena bez DPH2 181 Kč
Dostupnost:
Skladem
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Kód0180589
PN28.1405-2-SIS
VýrobcePROX
Záruka24 měsíců
Nabízíme tyto varianty
Produkt nebyl hodnocen
Popis

Sady nerezových ventilů a pružin PROX jsou nabízeny jako alternativa pro výměnu originálních titanových ventilů.
Jsou vyrobeny ze speciální oceli se zvýšenou odolností - výroba v USA nebo v Japonsku u výrobce, který dodává do prvovýroby většiny značek japonských výrobců motocyklů.
Díky dodatečnému nitridování nabízejí vysokou mikrotvrdost a super hladká povrchová úprava snižuje tření mezi dříkem a vodítkem, čímž nabízí nižší opotřebení i extrémních podmínkách.

Titan je velmi exotický materiál, který vyžaduje dodržení přísného postupu instalace a neustálé servisní prohlídky a výměny v pravidelných a předepsaných intervalech. Ocelové ventily nabízejí zvýšenou odolnost a až třínásobnou životnost oproti OEM titanovým ventilů, jejichž kvalita není pro závodní použití nijak výrazná.
Z důvodu zvýšení hmotnosti při záměně titanových ventilů za nerezové je nutné použít nové silnější ventilové pružiny! Jsou vyrobeny z vysocekvalitní chrom-vanadiové oceli určené pro výrobu pružin za účelem vysoké odolnosti proti únavě, vyššího výkonu a dlouhé životnosti při vysokých otáčkách.

Sady nerezových sacích a výfukových ventilů a pružin obsahují vždy celou sadu ventilů pro sání nebo výfuk a sadu speciálně konstruovaných silnějších pružin ventilu - sada PROX plnohodnotně nahradí originální titanové ventily a pružiny, a při instalaci se použijí originální sedla, vodítka, atd. (není potřeba žádných dalších speciálních komponentů a úprav).

Balení obsahuje díly potřebné pro kvalitní, rychlou, jednoduchou a cenově přijatelnou opravu buď pro stranu sácí nebo pro stranu výfukovou: podle typu motocyklu jsou obsahem 2ventily + 2pružiny (pro některé modely 3ventily + 3pružiny nebo 2ventily + 4pružiny) - kontrola obsahu dle fotografie.

Značka motocykluHonda
Obsah v cm3450
VýrobcePROX