Těsnění kompletní motor (včetně gufer motoru) Honda XR600R / 85-00

-15 %
Akce
Těsnění kompletní motor (včetně gufer motoru) Honda XR600R / 85-00
běžná s DPH2 895 Kč
Ušetříte434 Kč 15 %
Cena s DPH s DPH2 461 Kč
Cena bez DPH2 034 Kč
Dostupnost:
Na dotaz
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Kód0211273
PN34.1613
VýrobcePROX
Záruka24 měsíců
Produkt nebyl hodnocen
Popis

Těsnění PROX jsou vyráběna výrobci v Japonsku a USA podle specifikace značky PROX, která zaručuje kvalitu díky dlouhodobému zátěžovému testování v závodech nejvyšší světové úrovně a také podle výsledků laboratorních testů na simulačních zátěžových strojích.
Díky vysoké kvalitě materiálů a technologickému zpracování jsou plnohodnotnou náhradou za originální těsnění (OEM) - těsnění PROX dokonce poskytují lepší vlastnosti, těsnost a životnost než originál.
V sadě jsou obsažena pouze kvalitní gufera od významných a renomovaných japonských výrobců NOK, ARS, která jsou plnohodnotnou náhradou za originální díl (OEM Replacement), protože shodná gufera jsou osazována v prvovýrobě.

Sada obsahuje komponenty pro generální opravu celého motoru - vždy v přesném počtu pro daný motor - kontrola obsahu viz. fotografie:
- většinu plochých těsnění motoru - pod hlavu, pod válec, boční víka motoru, vodního čerpadla, o-kroužky, kroužky výfuku a další;
- většinu gufer motoru - ke startovací páce, na hřídel řetězového kolečka, k řadící páce, vodního čerpadla a další (kromě gufer na klikovou hřídel);
- u 4taktních motorů jsou obsažena i gufera ventilů.

Značka motocykluHonda
Obsah v cm3600
VýrobcePROX