Olej ricinový dvoutaktní a čtyřtaktní CASTOR R (balení 1L)

-15 %
Akce
Olej ricinový dvoutaktní a čtyřtaktní CASTOR R (balení 1L)
běžná s DPH369 Kč
Ušetříte55 Kč 15 %
Cena s DPH s DPH314 Kč
Cena bez DPH259 Kč
Cena po registraci: 307 Kč včetně DPH
Dostupnost:
Skladem
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Kód0168768
PNPU74165
VýrobcePutoline Oil
Záruka24 měsíců
Produkt nebyl hodnocen
PopisJaký druh a množství

Speciální závodní ricinový olej vyvinutý speciálně pro motory motocyklů pro Speedway a Grass-Track. Putoline Castor R je nejčistší a nejjemnější 4-taktní ricinový (castor) olej se speciálními přísadami. Zároveň je také vhodný do 2-taktních směsí s doporučeným poměr mísení 5% => může být smíchán s methanolem, nitromethanem a benzínem s vysokým oktanovým číslem, tak i běžným benzínem.

Základní vlastnosti motorového ricinového oleje Putoline Castor R:
- hustota = 0,960 kg/l
- index viskozity = 100
- bod vznícení = 250 °C
- bod tuhnutí = -27 °C

Objem: 1litr

Putoline Oil je světoznámý dodavatel širokého sortimentu olejů, maziv a přípravků pro údržbu.
Specializuje se a vyrábí pouze a výhradně výrobky pro motocykly, skútry a čtyřkolky, což značku Putoline činí jedinečnou mezi opravdovými prvovýrobci olejů!
Výroba vlastních výrobků zaručuje trvale vysokou kvalitu a dlouholeté zkušenosti v kombinaci s neustálým výzkumem přinášejí nejlepší poměr cena / kvalita.
Značka je součástí koncernu KroonOil, který vyrábí oleje již od roku 1906. Díky podpoře vlastních laboratoří a velkého technologického zázemí si značka Putoline klade za cíl neustále zdokonalovat své výrobky za pomoci nejmodernější technologií, což má i ve svém mottu "Putoline Oil, Driven by Technology!".

typmotorový 2T
VýrobcePutoline Oil

https://www.putoline.com/en/#!/

po kliknutí na odkaz zadáte do okénka typ motocyklu / např. CRF 450, CBR 600,.../ a zobrazí se jaky olej, nebo kapalinu pro daný typ motocyklu použít a jaké množství